Міжвінцовий утеплювач з натурального джуту виготовляється за допомогою прочісування та пробивання полотна голкою — що забезпечує вкрай високий теплоізоляційний рівень. Сам матеріал є стрічкою особливої ​​структури, завдяки чому укладання джутового утеплювача є вкрай зручним і швидким процесом.

Найчастіше міжвінцовий джутовий утеплювач і льон застосовується при будівництві дерев’яних будинків і лазень, де через особливості об’єктів будівництва необхідна найбільш надійна теплоізоляція.

Джутовий міжвінцевий утеплювач має такі властивості:

легко встановлюється, завдяки чому значно скорочується час, що витрачається на зведення задуманої споруди.
за допомогою нарізки джут можна легко підібрати під потрібні пази, через особливості натурального джуту, у будинку створюється здоровий мікроклімат.

Основні властивості джутового волокна: Джутове волокно є продукцією з однорічної рослини з сімейства липових, висотою до 3,5 м з прямостоячим, гіллястим стеблом. Виростає джут в основному в Індії та Бангладеш. Він широко використовується у виробництві мішкового полотна, килимів, меблевих матерій, мотузок. Причини популярності Джута ховаються в унікальних якостях його волокна, яке має таку ж міцність як пенька. Джут відрізняють хороші прядильні якості та стійкість до вологи. З 2008 року ми пропонуємо Вам новий матеріал ДЖУТОВУ ПАКЛЮ виготовлену зі 100% джутового волокна.

Міжвінковий утеплювач з джуту не схильний до гниття, світлового руйнування. Він дуже підходить за всіма своїми якостями саме дереву. Тому в даний час вибір більшості будівельних компаній та приватних забудовників
залишається за джутом.

ЦІНА — 1650 грн/рул.

(1 рулон: ширина – 1,8 м, довжина – 25 м)
Доставка здійснюється по всій території України: «Нова пошта» та «Делівері».

ЦІНА — 1350 грн/рул.

(1 рулон: ширина – 1,8 м, довжина – 15 м)
Доставка здійснюється по всій території України: «Нова пошта» та «Делівері».

    Меню
    Exit mobile version